Možná jste si všimli, že se Sony vyhýbalo vydávání her v období prázdnin. Například Last of Us vyšlo začátkem června a Uncharted 4 na začátku května a Horizo Zero Dawn vyšlo koncem února.

V rozhovoru pro německý web Golem.de na E3 2017, Shawn Layden prezident a CEO společnosti Sony Interactive Entertainment America, jakož i předseda Sony Worldwide Studios, to vysvětlil jako významný průmyslový posun, který přesahuje značku PlayStation.

“Hry jsou podnikání, a načasování je velmi důležité. Do konce tohoto roku, lidé prostě mají více peněz. Ale to se trochu změnilo. Horizon Zero Dawn, například, byl vydán v únoru a byl přitom velmi úspěšný. Batman Arkham Knight vyšel před několika lety, hned po E3 a poptávka po něm byla téměř explozivní. Nyní můžeme vydávat opravdu kvalitní hry téměř kdykoliv. Obtížné je, pokud se téměř ve stejnou dobu objeví podobné top hry, jako tomu bylo v loňském roce”.

Čímž Layden zřejmě naráží na Titanfall2 a Battlefield 1.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

Ve skutečnosti, vzhledem k tomu, vysoce kvalitní hry měli vyhrazeny měsíce březen-duben a říjen-listopad, v posledních dvou letech hráči tak byli obdařeni vynikajícími hrami téměř každý měsíc. Dokonce i obvyklé letní herní sucho je v podstatě pryč.

V červnu vyšli a vychází tituly jako: Tekken 7 , DiRT 4 ,Wipeout Omega Collection , ARMS , Nex Machina , Ever Oasis, dvě velké MMO expanze, jako Elder Scrolls Online: Morrowind a Final Fantasy XIV: Stormblood a to nezmiňujeme Valkyria Reolution a Crash Bandicoot N.Sane Trilogy.

Červenec je potom ve znamení lehčího herního klidu, ale i tak vychází Fable Fortune, Final Fantasy XII: The Zodiac Age, Lone Echo, Yonder: The Cloud Catcher Chronicles, Splatoon 2, Aven Colony, and Pyre.

Ale následující srpnový měsíc je opět ve znamení mnoha potencionálních hitů jako: Tacoma, Ark: Survival Evolved, Hellblade: Senua’s Sacrifice, LawBreakers, Sudden Strike 4, Agents of Mayhem, Matterfall, Sonic Mania, Uncharted: The Lost Legacy, F1 2017, Madden NFL 18, Absolver, Mario + Rabbids Kingdom Battle, Warriors All-Stars, Yakuza Kiwami, první episoda Life is Strange: Before the Storm, nemluvě o konzolových verzích Redout, Cities Skylines and Pillars of Eternity: Complete Edition.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno