Nový časově omezený sólový režim pro  Apex Legends se blíží, ale ne každý je z něj nadšený. Populární Twitch streamer Shroud věří, že režim nebude hráči dobře přijat a už se nevrátí.

Shroud hraje různé battle royale hry a je také bývalým profesionálním hráčem CS: GO. Navíc také pomáhal Respawnu při vývoji Apex Legends.

Jed ním z hlavních problémů je podle něj nevyváženost jednotlivých dovedností, protože postavy byli vytvořeny s ohledem na styl hry a dle Shrouda je velmi pravděpodobné, že studio nebude rušit pro sólový režim vyváženost základního režimu. “To je důvod, proč hra nebude v sólu moc dobrá.”

Myslím, že to lidé zkusí, nebudou to mít rádi a Respawn to po dvou týdnech stáhne a pravděpodobně už nikdy nenasadí.

Přečti si  Destruction AllStars odstartovalo svou první sezonu

Hraní bez týmu může vážně omezit některé postavy a bez správného vyvážení budou v sólo režimu životaschopné pouze některé legendy. To pro většinu hráčů nebude zábavné a pravděpodobně se rychle vrátí k základnímu trojčlennému režimu.

Bezohledu na to, co si Shroud myslí může však Respawn režim vyladit podle potřeby a uvolnit buď další událost sólo event po omezený čas, nebo jej představit jako plnohodnotný režim. Hráči po nových režimech volají, zejména potom po režimu Duos, takže je velmi pravděpodobné, že přijde čas, kdy tento režim znovu uvidíme. 

Apex Legends je nyní dostupný zdarma na PC, PS4 a Xbox One.

6 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno