Hra Afterparty staví na podobných principech jako Oxenfree, takže prim hraje zejména příběh, který budete ovlivňovat svými rozhodnutími, byť v tomto případě jde o poměrně bizarní a komickou zápletku. Aby se totiž naše dvojka nejlepších přátel Milo a Lola dostali z pekla ven, musí v picí hře porazit samotného Satana – párty hard nejvyšší level.

Při prozkoumávání pekla potkáváte démony, zatracené lidské duše a někde tam určitě poletuje i Dorota Máchalová. Konverzace s ostatními vám přináší úkoly a také nutnost činit volby. Tato rozhodnutí ovlivňují vztah mezi hlavními postavami a formuje váš pohled na to, co je zrovna nejlepší a co byste měli podniknout.

Vývojáři slibují i další zajímavý prvek. Při návštěvě baru si můžete dát drink, přičemž míra pití ovlivní vaše atributy, takže v rozhovorech můžete být agresivnější, urážlivější, což se může – zvláště v pekle – hodit. Ve hře bude hrát velkou roli i vaše svědomí – a to doslova. Titul vypadá velice zajímavě a uvidíme, jak bude vypadat v praxi.

Přečti si  Patch pro Outriders opravuje pády a tuny chyb; nepřátelští odstřelovači byli nerfnutí

Hra vychází 29. října pro PC, PS4 a Xbox (bude k dispozici v Xbox Game Pass), verze pro Switch je naplánovaná na později.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno