Twitter účet věnovaný herní sérii Mafia se neprobudil z dlouhého spánku pro nic za nic. Společnost 2K dnes oznámila návrat slavné herní série na PC a konzole Xbox One a PlayStation 4.

Plného odhalení Mafia: Definitive Edition, jejíž první díl vyšel na PC již před 18ti lety (jakoby to bylo včera), se dočkáme příští úterý, 19. května. Čeští hráči pochopitelně doufají v českou lokalizaci, která by byla s ohledem na původ série pochopitelná. Odpověď na to, zda tomu tak ale opravdu bude, znají pravděpodobně jen vývojáři ze studia Hangar 13, kteří celou edici připravují. Slibným náznakem by ale mohly být oficiální stránky hry, které do češtiny přepnout lze.

Přečti si  DIRT 5 dnes dostává Cross-Platform Multiplayer jako free update

V případě prvního dílu Mafie se bude jednat o kompletní remake, který hře dodá potřebný moderní šmrnc. O hlášky našeho hrdiny Tommyho Angela ale určitě nepřijdeme. Otázkou také zůstává, zda se vývojářům povedlo zajistit originální soundtrack kompletně tak, jak si jej mnozí z nás pamatují. O her tohoto věku to totiž může být často vcelku komplikovaný úkol, se kterým si neporadili ani Vicarious Vision, kteří včera oznámili návrat Tonyho Hawka.

S druhým dílem se vývojáři tolik dřít nemuseli a Mafia 2 je tak označena jako Remaster. Datum vydání dvojky nebylo oficiálně potvrzeno, ale dle všech dostupných zdrojů se jí s největší pravděpodobností dočkáme už 19. května.

Mafia: Definitive Edition bude obsahovat všechny 3 díly a veškerá dostupná DLC. Dostupná bude pro PlayStation 4, Xbox One a PC skrze Epic Game Store i Steam.

Přečti si  Ubisoft nyní bude označovat své vlastní hry „Ubisoft Originals“

 

9 KOMENTÁŘE

  1. Momentálně to možné není. Pravděpodobně tomu tak bude v úterý, 19. května. Ve stejný datum má Cenega Czech přinést novinky ohledně českého dabingu 😉
    Jirka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno