Ačkoliv je snímek Uncharted v hlavní roli s Tomem Hollandem nejúspěšnějším filmem podle herní předlohy v historii kinematografie, tak se stále najdou fanoušci, kteří tuto novinku od Sony ještě neviděli.

Právě jim se již brzy naskytne další možnost, jak se na film, který vydělal již přes 400 milionů dollarů, podívat z pohodlí svého domova. Uncharted je totiž jedním z filmů, kterého se týká dohoda Sony a Netflixu, kterou mezi sebou tyto dvě společnosti uzavřeli v roce 2021.

Příběh Nata Drakea se tak dostane do nabídky amerického Netflixu, a to již 15. července. Kdy bude Uncharted k dispozici i předplatitelům s jinými, než americkými účty zatím oznámeno nebylo. Pokud patříte mezi fanoušky těchto adaptací, tak vám jistě neunikla skutečnost, že se chystají filmy či seriály podle her Horizon Zero Dawn, Gran Turismo, The Last of Us nebo Twisted Metal, který bude jako jediný k vidění skrze streamovací platformu Peacock.

Přečti si  Dodavatel QA Cyberpunk 2077 odpovídá na tvrzení, že CD Projektu lhal o stavu hry

Další zajímavostí je, že Christophe Gans dopsal scénář pro třetí díl série Silent Hill. Fanoušci této hororové série se tak po filmech Silent Hill (2006) a Silent Hill: Revelation (2012) dočkají dalšího “zamlženého” zážitku.

Rádoby arogantní pseudo-hráč, který miluje svého psa a první napití z minerálky. Najdete ho na Facebooku, Twitteru, Instagramu nebo jako iiiMoryTheory na Twitchi.

2 KOMENTÁŘE

    • Popravdě jsem film ještě neviděl a celkem mě to zajímá stejně jako všechny filmy podle her, protože jsem zvědav, kdo dokáže přenést digitální zážitek na filmový nebo seriálový. Zatím jich moc nebylo a asi by se daly spočítat na prstech jedné ruky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno