Tato hra je šestým vstupem do série Sniper: Ghost Warrior a pokračováním kontraktů Sniper Ghost Warrior Contracts.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2, nadcházející taktická střílečka vyvinutá a publikovaná společností CI Games , má být vydána pro PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S a PC 24. června za 39,99 $. Tato hra je šestým vstupem do série Sniper: Ghost Warrior a pokračováním kontraktů Sniper Ghost Warrior Contracts.

Podle služby Steam „ Sniper Ghost Warrior Contracts 2 představuje dosud nejnáročnější vstup do uznávané série a zavádí extrémní ostřelování na velké vzdálenosti s cíli vzdálenými více než 1000 metrů. Díky dramatické kampani pro jednoho hráče odehrávající se na současném Středním východě zažijete taktický boj hluboko uvnitř nepřátelského území. “

Fyzické vydání hry, které zahrnuje exkluzivní bonusový balíček pro zbraně a skiny, je nyní k dispozici k předobjednání u vybraných prodejců. Součástí hry jsou následující exkluzivní předměty: Marcus Tactical, lehká odstřelovací puška se zvýšenou stabilitou, lákavá pistole FFF-45 ACP, side arm se speciální lákavou municí a Two Weapon Skins.

Ve hře Sniper Ghost Warrior Contracts 2 se hráči dostanou do role Ravena, zabijáka odstřelovače, který se vydává na novou sérii kontraktů v anarchické oblasti Středního východu, poblíž libanonských a syrských hranic. Úkolem je sesadit zlověstný kriminální syndikát a postavit jej před soud.

“Opravdu jsme se snažili posunout každou vizuální oblast.” Engine prošel velkou opravou, ale stále k tomu používáme Cryengine. Hlavní věcí, na kterou jsme se chtěli zaměřit, bylo vylepšit náš vizuál, zvýšit detail a snížit dobu načítání, “řekl Wcctechu umělecký ředitel hry Rick Nath. Vzhledem k tomu, že hra je postavena na sandboxu, nechceme omezovat možnosti, ale chceme říci, že k provedení každé smlouvy budou zjevně jednodušší a obtížnější cesty.”

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 vychází pro PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S a PC 24. června.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno