Společnost Sony plánuje na začátek ledna 2020 první tiskovou konferenci. Dočkáme se na CES nových informací o PS5, i když zde Sony tradičně představuje další technologie?

V posledních několika týdnech Společnost Sonyx oznámila, že do konce tohoto roku nemáme očekávat žádné nové informace o PS5. Nyní se rok 2019 blíží ke konci a brzy opět nastane čas dozvědět se více o PS5. Možná již 7. ledna.

Společnost Sony naplánovala na toto datum tiskovou konferenci. Ta se bude konat v rámci CES 2020 (Consumer Electronics Show), o čemž informují i oficiální stránky společnosti Sony.

„Budoucnost přichází. Na veletrhu CES 2020 představí společnost Sony jedinečnou vizi budoucnosti, která spojí kreativitu a technologii jako nikdy předtím, aby odhalila nové pocity a emoce.“

Show Consumer Electronics Show je veletrh návštěvníků, který souvisí s aktuálními trendy v oblasti spotřební elektroniky. Společnost Sony zde může prezentovat například nová mobilní zařízení, sluchátka, televizory a další elektroniku. Společnost Sony se každoročně tohoto veletrhu účastní a obvykle má naplánovanou malou tiskovou konferenci.

Přečti si  Sony si nechalo patentovat „Like Button“

Stream konference u nás proběhne v noci z 6. na 7. ledna 2020 od 02:00 hod.

Existuje šance na odhalení PS5?

V minulosti společnost Sony vyřadila PlayStation z prezentací CES a zaměřila se na mnoho dalších technologických odvětví, které má ve svém portfóliu. Ovšem výjimky potvrzují pravidlo, pokud zavzpomínáte, pak Xbox byl poprvé představen právě na veletrhu CES.

I když je nepravděpodobné, že Společnost Sony odhalí PS5 právě zde, tak bude toto téma zcela jistě na veletrhu přítomné. Zatím se můžeme jen domnívat kdy a kde Sony poprvé odhalí svou nadcházející herní konzoli, která má být uvedena do prodeje na konci roku 2020.

„Budoucnost se blíží“ Věříme, nám SONY nabídne alespoň malou ochutnávku.

Přečti si  Activision si v příštích dvou letech najme 2 000 vývojářů, protože si klade za cíl ztrojnásobit velikost franšízového týmu

PlayStation 5 bude v prodeji na konci roku 2020.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno