Studio Sony Santa Monica, stojící za veleúspěšným God of War z roku 2018 spolupracuje se studiem Prime 1, které vytváří neuvěřitelně přesné a precizní sošky, aby společně nabídly dvě sošky k této oceňované hře dle Ultimate Premium Masterline standardů.

První soška, která bude k dispozici je věnovaná hlavní záporné postavě hry Baldurovi. Druhou soškou bude Kratos  a jeho syn Atreus. Obě dvě sošky budou vytvořeny tak, aby je jejich majitelé mohli vystavit samostatně, ale také jako sousoší.

Prime 1 nyní nabízí bližší pohled na sošku Baldura, která bude k dispozici jako první a to za neuvěřitelných 1.199 dolarů, kde předobjednávky budou vyžadovat zálohu ve výši 11.90 dolarů pro zajištění rezervace. K dispozici budou dvě verze sochy: standardní vydání kde počet sošek nebude nijak omezen a verze EX, kterých bude jen 500 kusů a které budou obsahovat speciální podstavec s logem.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

Pokud jde o samotnou sochu Baldura, tak ta je vysoká 24,5 ″ a je vytvořena v měřítku 1/4. Baldur sám je vyhotoven s maximem možných detailů a má na svém těle všechna runová tetování.

Není to poprvé, co společnost Sony spolupracuje s  Prime 1 Studio, aby vytvořila prémiové sochy k jejich PlayStation hře. Předchozí sochy byly například ke hrám Shadow of the Colossus nebo Bloodborne a a Prime 1 má i licenci na vytvoření sochy k Horizon Zero Dawn.

 

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno