Sony dnes oznámilo velmi nečekanou informaci a to, že se nebude účastnit E3 2019, bude to vůbec poprvé ve 24 leté historii.

PlayStation údajně přeskočí E3 v roce 2019, poukazuje na nedostatek softwaru pro prezentaci, který stojí aké za zrušením PlayStation Experience v roce 2018. 

I přes tuto informační bombu, se zdá, že zbytek vystavovatelů se plánuje zúčastnit jako obvykle. Svou účast potvrdili Activision, Ubisoft, Warner Bros. Interactive a bude představena i nová hra od Rocksteady. Mezi dalšími vystavovateli budou Microsoft a Nintendo.

I tak je zřejmé, že E3 je v přechodném období. V uplynulých dvou letech jsme viděli, že ESA se otevřela více veřejnosti a navíc slibují, že v roce 2019 bude ještě více pozornosti směřovat na esporty.

Přečti si  Časovač dema Resident Evil: Village může být na PC resetován

I to napovídá tomu, že aktuální generace konzolí je ve své poslední fázi životnosti a je tedy otázkou, kdy Sony odhalí a oznámí příchod PlayStation 5, jelikož řada spekulací se ubírala právě k E3 2019, protože do konce roku se již také nedočkáme žádné akce, včetně zrušeného PlayStation Experience 2018, kde by Sony prezentovala své produkty.

Je třeba si také uvědomit, že herní společnosti přicházejí s alternativními způsoby, jak předvést svou prezentaci na E3 bez vlastní přímé účasti, jako například přímé prezentace, které využívá například Nintendo. Ale vynechat zcela E3 je zcela jinou záležitostí.

6 KOMENTÁŘE

  1. Maju v pici, oni v podstate nic nemusia, sila PS je vseobecne znama, rpzjebali trh, mozu si hrat ako chcu, svoju hru, nemusia nic. Momentalne v podstate ani tento typ propagacie nepotrebuju.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno