Nikdo nic neví, čekáme na zprávy ze Sony. Touto větou vám odpoví snad každá podpora všech prodejců, kteří krátce po PlayStation 5 Showcase spustili předobjednávky. V momentě kdy tak učinili ale žádný obchod neměl ponětí, kolik konzolí od Sony nakonec do jejich skladů dorazí. A neví to doteď.

Zatímco počty předobjednávek PlayStation 5 lámou rekordy na všech frontách, panuje mezi hráči a fanoušky Sony zmatek. Každý chce vědět, zda jeho objednávka bude vyřízena včas a nebo se na něj dostane až v některé z dalších vln dodávek, které dle některých obchodů mohou dorazit klidně až v únoru. Jen málokdo ale předpokládal, že se k panujícímu chaosu vyjádří Sony na svých sociálních sítích. Inu stalo se a japonský gigant se na svém Twitterovém účtu svým příznivcům omluvil a přislíbil zlepšení situace.

Přečti si  Warzone Season 3 Combat Pack je zdarma k dispozici pro předplatitele PlayStation Plus

„Během několika dalších dnů uvolníme k předobjednávkám další konzole PlayStation 5. Od prodejců se dozvíte více.“ stojí v Tweetu.

Že je zájem o novou generaci konzole PlayStation enormní dokazuje i Tweet Martina Schovance, spolumajitele Xzone, který se ve svém příspěvku pochlubil tím, že hodnota počtu objednávek za den, kdy byl spuštěn předprodej PS5, přesahuje hodnotu objednávek za celé letošní léto.

Kde jste objednali svou konzoli Vy? Dostane se na vás v první vlně?

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno