I přes to, že se čím dál tím více přibližujeme konci životního cyklu PS4, tak společnost Sony opět potvrzuje, že tři nejočekávanější exkluzivity se nebudou posouvat na PS5.

Čím více se hovoří o PS5, tak tím více začínají fanoušci spekulovat nad tím, že některé aktuálně vyvíjené tituly by mohly vyjít až na konzoli příští generace. Zejména se potom hovoří o triu The Last of Us Part II, Ghost of Tsushima a Death Stranding.

Osobně musím říci, že mě tato informace velmi potěšila, jelikož jsem sám začal nad některými tituly pro PS4 pochybovat, konkrétně o titulu Ghost of Tsushima, o kterém jsme delší dobu nic neslyšeli.

V nové prezentaci přímo společnost Sony potvrdila, že všechny tyto tři tituly si hráči zahrají ještě na PS4. Samozřejmě společnost neuvedla, zda některý z těchto titulů nebude cross-gen, ale vzhledem ke zpětné kompatibilitě, kterou bude PS5 podporovat, to pravděpodobně nebude ani zapotřebí.

Přečti si  PlayStation oznamuje nové partnerství se službou Discord

Věřím však, že minimálně jeden z výše uvedených titulů dorazí v průběhu září, nejpozději října a odhaduji, že půjde právě o The Last of Us Part II.

The Last of Us Part II, Ghost of Tsushima aDeath Stranding  jsou ve vývoji exkluzivně pro PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno