Běhen necelého roku, co je Nintendo Switch na trhu, se společnosti podařilo vybudovat opravdu impozantní knihovnu her, která se skládá z řady prvotřídních exkluzivních titulů, indie her i silných AAA portů.

Nintendo během svého nedávného streamu Nintendo Direct Mini oznámilo řadu dalších herních titulů, které na Switch v průběhu tohoto roku dorazí.

Ovšem australský obchod s názvem Sanity možná neúmyslně odhalil, že by v březnu mohl na Switch vyjít South Park: The Fractured But Whole. 

Online výpis prodejce uvádí i přesný termín a to 13. března. Vydání South Park: The Fractured But Whole pro Switch by mohl napovídat i silný vztah mezi Ubisoftem a Nintendem, který byl oznámen během konference Ubisoftu na E3 2017.

Přečti si  Activision si v příštích dvou letech najme 2 000 vývojářů, protože si klade za cíl ztrojnásobit velikost franšízového týmu

Pokud se ptáte proč nebyla hra součástí prezentace Nintendo Direct Mini, je dosti možné, že kvůli jejímu obsahu, který je plný vulgarismu a zaměřuje se tak především na dospělé publikum a fanoušky tohoto seriálu.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno