Zvěsti napovídají, že další hrou ze série Legend Of Zelda pro Nintendo Switch by mohl být remake předchozího dílu Link´s Awakening, který vyšel na 3DS.

Zvěsti také hovoří o tom, že by Link´s Awakening mělo být přetvořeno do otevřeného světa podobně jako tomu bylo u Breath of the Wild. Projekt údajně řídí společnost Grezzo, toto studio se v minulosti angažovalo v handheldových hrách včetně remaků Ocarina of Time a Majora’s Mask.

S informací přišel Marcus Sellars, který uvedl, že Metroid Prime 4 bude představen během Nintendo Direct, a že hra je spoluvytvářena s Bandai Namco.

Ovšem zatím se jedná o pouhou spekulaci Sellarse, takže je jen na nás, zda mu v tomto směru budeme důvěřovat. Pokud se informace potvrdí dá se tušit, že má uvnitř Nintenda spolehlivý zdroj informací.

Přečti si  Do Rocket League míří NASCAR 2021 Fan Pack DLC

Koneckonců, zdá se, že Nintendo postupně vyřazuje 3DS ve prospěch Nintendo Switch a pokud Nintendo chce dosáhnout svého cíle prodeje 20 milionů kusů Switche v roce 2018, bude muset uvolnit co nejvíce kvalitního obsahu pro tuto konzoli.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno