Od chvíle, kdy byl nejnovější free-to-play battle royale Apex Legends vydán, začali fanoušci přemýšlet a hledat informace o tom jaká další postava by mohla být do hry přidána.

Jednou z možných postav o níž se mezi fanoušky  spekuluje je Jack Cooper z Titanfallu 2. I když zatím nejsou žádné určité důkazy o jeho příchodu, tak na redditu vytvořil uživatel “mnkymnk” koncept Coopera, jako hratelného charakteru v Apex Legends. Tento koncept je velmi detailní a vyobrazuje postavu na obrazovce pro výběr hrdiny a dokonce podrobně popisuje jeho schopnosti.

Podle konceptu by mezi Cooperovy dovednosti patřil dvojitá skok, stejně jako běh po zdi, nebo použití stimpak, který by zvýšil jeho rychlost a regeneraci zdraví.

Přečti si  Nový patent společnosti Sony umožňuje hráčům registrovat se jako odborníci a pomáhat ostatním v reálném čase

Ovšem tento fanouškovský koncept je zatím vše, co k této postavě pro Apex Legends existuje, i když datamineři našli důkazy o tom, že Respawn plánuje v budoucích aktualizacích zařadit do hry nové postavy.

Zatím nejpravděpodobněji se jeví jako první příchozí postava známá pod jménem Octane. Následovat by měli další postavy jako Wattson, který se má specializovat na elektrické pasti, a Prorok, který má speciální schopnost zvanou “Precog.”

Vše je ovšem předmětem spekulací a výsledky pátrání dataminerů a je třeba si uvědomit, že záleží pouze na Respawnu, kdy a jaké postavy do hry přidá.

Apex Legends je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno