Apex Legends je bezesporu hit, který již vyzkoušelo na 25 miliónů hráčů a je to mnohem rychleji rostoucí hra, než Fortnite a i nadále se těší pokračujícímu úspěchu.

Je tak jasné, že Respawn hodlá nadále agresivně podporovat svou hru, ačkoli většinu svých plánů zatím drží pevně pod pokličkou. Datamineři však dokázali nalézt v souborech hry informace o tom co by mohlo hru v nejbližší době potkat. A jak se zdá, tak by se hráči mohli dočkat survival módu.

V Survival módu by hráči mohli zabíjet boty před davem diváků. Dav se bude skládat z NPC, které budou reagovat na různé události, jako například když se bude hráči dařit. Survival mód by měl mít také komentátory, kteří vám pomohou hnát vás do akce.

Přečti si  Unikly první možné obrázky z Battlefieldu 6

Je důležité zdůraznit, že režim Survival nebyl zatím oficiálně odhalen studiem Respawn, takže i když existují důkazy o tomto módu v souborech hry, tak není jisté zda bude do playlistu vůbec přidán. Pokud by ovšem přidán byl, tak nás zajímá, zda budeme bojovat proti určitému druhu generovaných nepřátel, nebo proti jiným legendám z Apexu. Pokud by se jednalo o druhou variantu, byl by survival režim skvělým tréninkovým nástrojem pro samotný battle royale. Režim by také mohl nabídnout co-op.

Apex Legends je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno