Do konference Microsoftu již zbývá jen několik hodin a již se objevují velmi zajímavé spekulace o tom co vše Microsoft na své konferenci oznámí.

Mezi nejzajímavější spekulace, které kolují internetem patří zpráva o tom, že Microsoft dnes oznámí novou Halo hru, na které pracují vývojáři z Bungie. Tato zpráva pochází z Twitterového účtu uživatele Ibrener, který je editorem UniversoXperience, který uvádí, že Microsoft údajně investoval nemalé finanční prostředky do nového Halo, které vzniká v Bungie.

https://twitter.com/ibrener/status/1005810387466498050

Pokud v současné době Bungie vytváří novou Halo hru pro Microsoft, tak to bude velkým překvapením, jelikož je nyní studio vázáno desetiletou smlouvou s Activisionem a aktuálně pracuje na další expanzi do Destiny 2.

Přečti si  Elden Ring - unikl další krátký klip, FromSoftware naznačuje, že by hra mohla vyjít na přelomu fiskálních let 2022-23

Nicméně, pokud Bungie ve skutečnosti vyvíjí novou hru Halo pro Microsoft, mohlo by se jednat o nedávno zmíněný projekt s názvem Halo: Infinity. Situaci by mohlo napovídat i to, že studio 343 je zaneprázdněno pracemi na aktualizacích Halo: Master Chief Collection .

Vše se dozvíme dnes ve 22:00 kdy startuje živý přenos konference Microsoftu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno