Společnost Sony slaví s Ape Escape 20. výročí a zdá se, že by společnost mohla aktuálně pracovat na nové hře této PS1 série.

Ape Escape byla u dnes již starších hráčů velmi oblíbenou herní sérií, o které s postupem času přestalo být zcela slyšet. Nicméně na internetu začaly kolovat nové obrázky, které naznačují, že společnost Sony by mohla k 20. výročí série oznámit nějaký comeback.

Poslední hra, kterou jsme mohli zaznamenat bylo PlayStation Move Ape Escape, které vyšlo v Japonsku v roce 2010 a o rok později i ve zbytku světa. Od té doby se po této sérii slehla zem.

22. června však uživatel Twitteru se jménem piposaru20th sdílel obrázek známého opičáka v lese, kde se schovává za stromem. Zdá se, že tento obrázek má řadu detailů a popisek, který by mohl naznačovat případný vývoj nového dílu. Popisek zní: “20 let uplynulo od doby kdy jsem utíkal, ale zajímalo by mě, jestli mě někdo ještě honí…?

Přečti si  Časovač dema Resident Evil: Village může být na PC resetován

O tom zda se comeback Ape Escape uskuteční, nebo ne, můžeme zatím jen spekulovat, ale bylo by hezké po dlouhé dostat nový díl, který by mohl slavit podobný úspěch jako například Crash Bandicoot N. Sane Trilogy  a  Spyro Reignited Trilogy.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno