Po novém traileru Marvel’s Spider-Man 2 zveřejněném během posledního State of Play otevřeli Insomniac Games stavidla informací. Víme, že hratelná oblast je téměř dvakrát větší než v původní hře díky přidání čtvrtí Queens a Brooklyn do ztvárnění hry New York City, ale znamená to, že se délka v tomto pokračování také prodlouží?

e skutečnosti tomu tak není, řekl hlavní kreativní ředitel společnosti Insomniac Bryan Intihar v rozhovoru pro GamesIndustry.biz. Odhadovaná délka Spider-Mana 2 bude podobná jako u prvního titulu; podle HowLongToBeat zabere hra asi 17 hodin pro hlavní úkol, 25,5 hodiny pro hlavní úkol plus vedlejší obsah a 34,5 hodiny pro úplné dokončení.

Podle kreativního ředitele byl jedním z cílů tohoto pokračování vytvořit větší dílky (konkrétně bitvy s bossy), což bylo možné díky téměř okamžitému načítání PS5.

Od začátku jsme věděli, že uděláme Spider-Mana 2 pro PlayStation 5. A pak jde o to, co PlayStation 5 nabízí, čeho můžeme využít. Máme velké štěstí, že můžeme spolupracovat s Markem Černým, který je jedním z producentů hry. Je mým mentorem. Za to, kým jsem dnes profesně, vděčím právě jemu. Spolupráce s Markem nám pomohla pochopit, kam se konzole ubírá. Věděli jsme o SSD. A díky fantazii hráčů „Chci se houpat rychleji a rychleji a rychleji“ jsme věděli, že to dokážeme.

Chtěli jsme, aby naše kulisy, naše záporácké momenty, působily větší. A chtěli jsme plynule přejít od země k nadzemní ploše, rychle přejít z exteriéru do interiéru. S PS5 a jejím načítáním to můžeme udělat mnohem snadněji než dříve.

Insomniac také objasnil grafické přednastavené režimy, které budou obsaženy ve Spider-Man 2. Jako obvykle pro jejich nejnovější hry budou tři: 30 snímků za sekundu, 60 snímků za sekundu a 40 snímků za sekundu, pokud máte 120Hz displej s podporou VRR a HDMI 2.1. Poprvé se jim podařilo zahrnout podporu ray-tracingu do všech těchto režimů, i když se samozřejmě kvalita bude lišit v závislosti na cílové snímkové frekvenci. Odrazy paprsků

byly navíc rozšířeny tak, aby zahrnovaly vodní plochy a samotný oceán.

Spider-Man 2 vychází 20. října na PlayStation 5. Verze pro PC se pravděpodobně objeví v příštích několika letech.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno