Hra Marvel’s Spider-Man 2 se stal předvídatelně velkým hitem, ale navzdory tomu se po vydání dočkal překvapivě malého obsahu, kromě obvyklých velkých oprav. Režim New Game+ byl slíben do konce roku 2023, ale nakonec byl odsunut až na rok 2024.

Zdá se, že to bude někdy začátkem příštího měsíce, protože Insomniac oznámil, že New Game+, některé nové obleky Spideyho a další novinky přijdou začátkem března.

Další aktualizace přichází 7. března Naše aktualizace titulu Marvel’s Spider-Man 2 přijde příští měsíc a přidá velmi žádané funkce, jako je New Game+, nové obleky a další! Sledujte naše sociální sítě, kde se blíže k vydání dozvíte kompletní seznam funkcí.

Co přesně bude New Game+ obsahovat, se teprve uvidí, ale brzy bychom měli dostat více informací. Člověk se také diví, proč se to posunulo o zhruba tři měsíce – doufejme, že to znamená více skvělých funkcí pro ty, kteří hru řeší podruhé.

Kromě New Game+ se Insomniac k další podpoře Spider-Mana 2 příliš nevyjádřil, ale nedávné úniky ze Sony naznačily, že v roce 2024 vyjde řada bezplatných DLC, nikoliv nějaký placený season pass. Ty jsem popsal v předchozím článku…

První z těchto [bezplatných DLC], které je naplánováno na první tři měsíce roku 2024, se jmenuje “Beetle Invasion” a, jak název napovídá, bude se zaměřovat na klasického béčkového Spideyho padoucha Beetlea. Od této aktualizace můžete očekávat novou misi v otevřeném světě a souboj s bossem.

Druhá aktualizace přijde na jaře roku 2024 a jmenuje se “Extreme Carnage”. Vsadím se, že uhodnete, na kterého padoucha se zaměří tato aktualizace! Opět můžete očekávat novou misi a souboj s bossem.

A nakonec se během prázdnin v roce 2024 dočkáme “Spider-Verse Anomaly”, která nabídne misi s příchutí Spider-Verse, padouchy (několik) a několik cameí různých spojenců Spider-Verse. K dispozici bude také vizuální filtr, který dodá celé hře vzhled Spider-Verse.”

Výše uvedené samozřejmě prozatím berte s rezervou. Pokud se tato DLC ještě chystají, zdá se přinejmenším pravděpodobné, že se jejich data vydání posunou.

Marvel’s Spider-Man 2 si můžete zahrát na PS5. Opět platí, že aktualizace New Game+ dorazí 7. března.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno