Insomniac Games potvrzuje, že předobjednávkové skiny pro Spider-Man: Miles Morales lze odemknout také ve hře.

Spider-Man: Miles Morales je jedním z nejočekávanějších launch titulů pro PS5, který ale bude k dispozici také na PS4. Řada fanoušků, kteří mají předobjednanou novou konzoli PS5 má předobjednanou i tuto hru. Ovšem ti, na které se nedostalo, nebo z nějakého důvodu hru nepředobjednali se nemusí obávat, že by přišli o bonusový obsah. 

Stejně jako první hra bude také pokračování v podobě Miles Morales nabízet další 3 obleky, které je možné odemknout jakožto bonus za předobjednávku. Fanoušci, kteří si hru nepředobjednali, si však nemusí lámat hlavu s tím, že by se k oblekům nedostali. 

Podobně jako v první hře bude možné bonusové předobjednávkové obleky možné získat v samotné hře. Jediným rozdílem je, že nebudou k dispozici hned při prvním spuštění hry, ale hráči je budou odemykat postem hrou. Očekáváme, že podobně jako v první hře bude mít také Miles k dispozici širokou škálu obleků.

Přečti si  Housemarque opravili problém s mazáním postupu v Returnalu

Insomniac Games odvedl velmi dobrou práci a poskytl hráčům spoustu dalšího obsahu, který si mohou užít a sbírat. Nemluvě o tom, že ultimátní vydání  Milese Moralese  přichází s plně remastrovanou verzí úplně první  hry Spider-Man.

Spider-Man: Miles Morales  vychází 12. listopadu 2020 pro PS4 a PS5.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno