Spider-Man: Miles Morales se ukazuje na novém screenshotu, který oslavuje měsíc hispánského dědictví a ukazuje nám neskutečnou míru detailů.

Na oslavu měsíce hispánského dědictví se Insomniac Games rozhodlo vydat na sociálních sítích nový obrázek pocházející z PS5 verze hry Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Obrázek představuje Milese, který si pořídí selfie před nástěnnou malbou portorické vlajky. Pro ty, kteří nevědí, má Miles portorický původ, a proto zde Insomniac zveřejňuje tento obrázek na oslavu měsíce hispánského dědictví.

I když je obrázek dobrým způsobem, jak uctít probíhající událost, jedná se také zejména o jeden z prvních screenshotů ze hry, které jsme dosud mohli vidět. Je třeba poznamenat, že množství detailů na Milesově obleku je více než ohromující. I když původní Spider-Man na PS4 vypadal svým způsobem fantasticky, Insomniac odvedl spoustu práce aby byly obleky v tomto pokračování ještě působivější. I přes to, že jde o titul napříč generacemi,  Miles Morales rozhodně vypadá, že bude využívat možnosti PS5 naplno. 

Poslední, co stojí za zmínku je to, že se zdá, že tento screenshot byl pořízen ve foto režimu, který bude také součástí Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. 

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales vyjde 12. listopadu na PS4 a PS5. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno