Již jen několik týdnů nás dělí od vydání další PlayStation 4 exkluzivní hry Spider-Man, která v minulém týdnu vstoupila do stavu Gold.

A jak se pomalu blíží termín vydání, tak fanoušci zaplavují na fórech a sociálních sítích Insomniac Games řadou dotazů. Mezi nimi byl také dotaz, zda se s rostoucími zkušenostmi a dovednostmi Spider-Mana, bude měnit úroveň nepřátel? Načež fanoušek obdržel odpověď, že úroveň obtížnosti nepřátel se měnit nebude, ale hráči sami poznají, kdy se mohou s určitými nepřáteli pustit do křížku.

Přečti si  Trailer k Assassin’s Creed Valhalla: Wrath of the Druids naznačuje potíže v Irsku

Nicméně objevila se také informace, že někteří obyvatelé New Yorku se mohou vlivem záhadné narkotické látky proměnit v běsnící nepřátelská monstra, s nimiž si Spider-Man bude muset také poradit. Ovšem zatím, není jasné, zda se tak bude dít až od určitého dosaženého levelu, nebo až v okamžiku, kdy hráči dohrají hlavní příběhovou linii.

New York má i po dohrání příběhu Petera Parkera nabízet řadu dalších aktivit, které budou moci hráči nadále plnit a v nichž budou moci otestovat všechny možnosti a schopnosti.

Spider-Man vychází 7. září exkluzivně na PlayStation 4.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno