Spider-Man od Insomniac Games je jednou z největších her letošního roku, která po svém vydání zaznamenala hned několik rekordů a řada hráčů díky skvělé hratelnosti získala platinovou trofej.

Je tak jasné, že tito hráči již netrpělivě vyhlíží první DLC nazvané The Heist, které jim do hry přidá nové aktivity a další příběh. To však nebude jediným přídavkem, jelikož do hry přibude také New Game Plus mód.

DLC The Heist vychází již příští týden a tak Bryan Intihar, tvůrčí ředitel Insomniacu prozradil něco málo z toho co mohou fanoušci očekávat. Jednou z informací bylo přinesení New Game Plus módu, který by se mohl objevit rovnou s DLC, nebo krátce po jeho vydání. Dále uvedl, že příběh The Heist DLC se bude točit kolem Felicie Hardy, známé též jako Black Cat. Fanoušci, kteří hráli příběh Spider-Mana vědí, že po městě jsou rozesety stopy Black Cat, které dovedou Spider-Mana až do jejího úkrytu. Inhitar také prozradil, že se hráči, kromě nového příběhu mohou těšit také na řadu vedlejších úkolů a nové obleky.

Přečti si  Remnant: From the Ashes dostane aktualizaci pro PS5 a XSX / S 13. května

Po The Heist jsou do Spider-Mana v letošním roce plánovány další dvě DLC a to Turf Wars, které vyjde v listopadu a Silver Lining, na které se hráči mohou těšit v prosinci. I když k těmto dvěma DLC zatím nebyly odhaleny žádné detaily, dá se tušit, že se ponesou v podobném duchu jako The Heist.

Marvel´s Spider-Man je nyní k dispozici exkluzivně na PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno