Marvel´s Spider-Man je velmi očekávanou poprázdninovou PlayStation 4 exkluzivitou, která se již nachází v distribuční fázi.

Sony a vývojáři z Insomniac Games vydali řadu nových 4K screenů, které pochází z konzole PlayStation 4 Pro. Tyto nové obrázky si můžete prohlédnout níže v galerii.

USGamer navíc přinesl nové informace o oblecích, které zjistil během dvouhodinové novinářské prezentace, ta mimo jiné probíhala také tento týden v Praze. Díky tomu se tak dozvídáme, že ve hře bude k dispozici celkem 25 Spider-Manových obleků,

mezi které patří například: Spider-Punk, Iron Spider, Velocity Suit, Homecoming, Spider-Man Noir, dále pak klasické obleky Steva Ditka, které již byly potvrzeny, Secret War, Scarlet Spider , Spider-Armour Mark II a Spider-Man 2099. A to vývojáři z Insomniac Games údajně zvažovali až 60 obleků.

Přečti si  Ubisoft se odklání od vydávání 3–4 AAA titulů za rok a rozšiřuje zaměření na „vysoce kvalitní“ free-to-play hry

Nejrůznější redaktoři, kteří měli možnost nového Spider-Mana vyzkoušet se shodují na tom, že jim dvě hodiny hraní hry již dlouho tak rychle neutekly. To jistě vypovídá o tom, že se je rozhodně nač těšit.

Spider-Man vychází 7. září exkluzivně na PlayStation 4 a PlayStation 4 Pro.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno