Společnost Sony odhalila své náklady, které vydala pro získání studia Insomniac Games, které stojí za hrami jako Ratchet & Clank a Marvel’s Spider-Man.

 Převážná část hotovostního obchodu stála značku PlayStation 229 milionů USD. Tato investice společnosti Sony dává zcela jistě smysl, zejména, když si uvědomíme, že se podařilo prodat 13,2 milionu kusů hry Marvel’s Spider-Man.

Společnost Sony oznámila dohodu loni v srpnu, rok poté, co vyšla výše uvedená hra. V současné době již studio Indomniac Games pracuje na dalším projektu pro PS5, bohužel se zatím neví na jakém. Ale vzhledem k tomu, že společnost Sony použila k demonstraci rychlosti nahrávacích časů PS5 právě hru Spider-Man, dávalo by smysl, kdyby bylo právě pokračování jejich dalším titulem.

Přečti si  Sony zahájí výrobu přepracovaného systému PS5 v roce 2022

Insomniac Games bylo založen v roce 1994 a od té doby vytvořili franšízy jako Spyro the Dragon , Ratchet & Clank a ResistanceV roce 2012 se však začali pomalu rozvětvovat a v roce 2014 dokonce vydali exkluzivní Xbox One hru Sunset Overdrive. Nyní se oficiálně vrátili ke společností Sony.

Doufejme, že v nadcházejících týdnech nebo měsících dostaneme další informace o jejich nadcházejícím titulu.

Marvel’s Spider-Man je nyní k dispozici exkluzivně na PS4.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno