Společnost Sony odstraňuje veškeré zmínky o vydávacích oknech her třetích stran pro PlayStation 5, které původně zahrnoval CES trailer.

Po digitální prezentaci na CES společnost Sony představila okna pro vydání řady připravovaných projektů třetích stran, které mají být spuštěny na PlayStationu 5. Vydání byla vypsána drobným písmem v traileru, který nabízel lepší představu o tom, kdy se tituly jako Kena: Bridge of Spirits, Stray, Project Athia a Pragmata dostanou na konzole PlayStation 5.

Od uvedení této prezentace se společnost Sony snažila znovu nahrát prezentaci na YouTube. Zdá se však, že jedna velká část přehlídky chybí. Totiž při  opětovném nahrání streamu z okna klipu zmizela všechna okna pro vydání her třetích stran, přičemž u first-party her jsou odhadované termíny stále uvedené.

Přečti si  Režisér Zaklínače 3 opustil CD Projekt RED po obvinění ze šikany

Odstranění dat, které poprvé odhalil server Gematsu, je pro společnost zvláštním krokem. Někteří se domnívají, že se jedná o neúmyslné zahrnutí ze strany Sony, přičemž výrobce konzoly chtěl oznámit data vydání každé hry blíže k termínu vydání v případě, že by došlo ke zpoždění související s COVIDem. Jiní tvrdili, že jde o rané znamení, že okna vydání pro systém Sony nebyla konečná. Bez ohledu na to je to pro společnost zajímavý krok, přičemž plán vydání třetí strany zjevně není takový, jaký by společnost Sony chtěla, aby fanoušci zatím viděli.

Dobrou zprávou je, že společnost Sony je zatím stále připravena v tomto roce vydat Horizon: Forbidden West  a  Ratchet and Clank: Rift Apart. A i mimo samostný systém PlayStation se zdá, že rok 2021 bude vcelku nabitý dalšími zajímavými tituly jako? Halo Infinite, Hitman 3, Monster Hunter Rise, Farcry 6, Evil Dead: The Game, Gotham Knights, Deathloop  a Resident Evil Village.

Co si o tomto kroku Sony myslíte vy?

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno