John Romero, muž stojící za některými z největších stříleček, jaké byly kdy vytvořeny má připraven design na FPSv retro stylu.

John Romero, s podílel na vzniku legendárních her jako DOOM a Quake je v současné době zaneprázdněn vývojem strategické hry Empire of Sin, ale to neznamená, že nemá v plánu, se v budoucnu vrátit ke svým kořenům. Zakladatel Romero Games uvedl, že v současné době mají design pro střílečku z první osoby ve stylu Doom a Quake.

Během nedávného Reddit AMA s Romerem se uživatel CoreAffinity zeptal: “Jak se vám líbí nová série DOOM a vytvořil byste někdy nové FPS jako je Quake?” V reakci na první otázka, Romero říká: „Opravdu se mi líbí nový Doom (2016) a to co jsem mohl vidět z nadcházejícího dílu Eternal. Myslím, že jen hlupák nemůže mít rád DOOM (2016), nemám pravdu?

Přečti si  Nový patent společnosti Sony umožňuje hráčům registrovat se jako odborníci a pomáhat ostatním v reálném čase

Jeho odpověď na druhou otázku je trochu neurčitá, ale pro fanoušky stříleček z 90. let je stále vzrušující. „A ano,“ potvrzuje Romero, „mám design pro FPS ve stylu Doom / Quake.” 

Samozřejmě to nebude konkrétně hra Doom nebo Quake , protože obě franšízy jsou stále ve vlastnictvím id Software. Ale mohlo by jít například o Blackroom o hru Johna Romera a Adriana Carmacka, kterou oznámili v roce 2016.  Romero však v AMA potvrdil, že v tuto chvíli neexistují o hře žádné nové informace.

Zda hra nakonec vyjde, je zatím v hvězdách, nyní je jisté, že se John Romero plně věnuje strategické hře Empire of Sin.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno