Spolutvůrce hry Doom a legendární tvůrce her John Romero právě oznámil nábor na svůj další projekt.

Romero Games najímají zaměstnance pro novou střílečku z pohledu první osoby, která bude vytvořena v Unreal Engine 5.

„Pro Romero Games je to nový úsvit,“ píše se na Romerově webu. “Jsme 100% zaměřeni na střílečky z pohledu první osoby, základ, který vybudoval naši kariéru, naše studio a žánr. Náš současný projekt je zcela nový FPS s originální, novou IP. Romero Games spolupracuje s významným vydavatelem nejmodernější technologie – Unreal Engine 5.”

Oznámení o náboru uvádí, že ti, kteří budou vybráni, budou pracovat po boku zkušených jednotlivců, z nichž někteří mají desítky let zkušeností s tvorbou a distribucí her. Romero Games nabízí pracovní možnosti jak v kanceláři, tak i na dálku a hybridní pracovní styly, přičemž nábor probíhá na řadu různých pozic, včetně hlavního návrháře úrovní, umělce postav, animátorů, technických umělců a senior programátorů v multiplayeru a grafice.

Pokud jde o hru samotnou, konkrétně jeden pracovní inzerát nám poskytuje vodítko, co bychom mohli očekávat. Návrhář úrovní bude mít za úkol vytvořit „památné a ohromující mapy“, které zahrnují dobré „vyvěšování značek, design bojů a střetnutí, vyvážení hry, poskytování/podporu herních mechanismů, ladění obtížnosti a tempo“. To pravděpodobně znamená, že budou odlišné úrovně a ne velká mapa s otevřeným světem.

Přečti si  Dvě hry Crash Bandicoot jsou aktuálně ve vývoji

Romero Games nabízí velkorysý balíček výhod, včetně prémiových zdravotních výhod, pomoci při přestěhování, čtyřtýdenní dovolené s dalšími týdny po pěti letech a znovu po 10 letech, rodičovské dovolené a podpory a dokonce i program Bike to Work, kde společnost zaplatí za nové kolo. A samozřejmě další výhodou je práce pro Johna Romera, rockovou hvězdu mezi vývojáři.

Je zřejmé, že jelikož Romero Games teprve začali najímat, můžeme pravděpodobně čekat roky, než se tato hra ukáže. Budeme však sledovat Romerův účet na Twitteru kvůli dalším aktualizacím.

Když už mluvíme o Romerovi, jeho biografie má vyjít v červenci příštího roku a ponese název „ Doom Guy “.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno