Když byl Blizzard založen v roce 1991 jako Silicon & Synapse, zakladatel Allen Adham hledal programátory, kteří by pomohli přivést začínající studio na svět.

V tu dobu hledal programátor Frank Pearce velkou příležitost v jeho životě, takže byl velmi nadšen, když objevil ve schránce Adhamův dopis s nabídkou práce. Adham také hledal někoho, kdo by pracoval jako sekretářka a Pearce se ujmul i této role.

Nyní po 28 letech ze společnosti odchází a to jen chvíli po odchodu spoluzakladatele Miku Morhaimem. V blogu na stránkách Blizzardu  Pearce oznamuje svůj odchod a odráží tři desetiletí, které strávil budováním komunity Blizzardu. 

Můj čas v Blizzardu zahrnuje celou mou profesní dráhu i můj život. Mám nespočet vzpomínek. Práce s nejlepšími vývojáři na světě na nejlepších franšízách na světě v něm vyniká. Ještě výraznější jsou mé vzpomínky na naše první BlizzCon, kde jsem si uvědomil zvláštní význam lidí a komunit, které se staly součástí našich zkušeností i zkušeností hráčů.”

Přečti si  Blizzard za poslední 3 roky ztratil 29% své hráčské základny

Pearce neuvedl, zda má po odchodu z Blizzardu namířeno někam jinam, ale uvedl, že se chystá věnovat svým koníčkům.

V současné době je ve společnosti poslední z původních spoluzakladatelů a top Allen Adham, který ovšem v roce 2004 odešel, ale v roce 2016 se opět vrátil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno