Spoluzakladatel Blizzardu Frank Pearce opustí společnost po 28 letech
Domů » Doporučené » Spoluzakladatel Blizzardu Frank Pearce opustí společnost po 28 letech

Spoluzakladatel Blizzardu Frank Pearce opustí společnost po 28 letech

20.7.2019
Publikoval:

Když byl Blizzard založen v roce 1991 jako Silicon & Synapse, zakladatel Allen Adham hledal programátory, kteří by pomohli přivést začínající studio na svět.

V tu dobu hledal programátor Frank Pearce velkou příležitost v jeho životě, takže byl velmi nadšen, když objevil ve schránce Adhamův dopis s nabídkou práce. Adham také hledal někoho, kdo by pracoval jako sekretářka a Pearce se ujmul i této role.

Nyní po 28 letech ze společnosti odchází a to jen chvíli po odchodu spoluzakladatele Miku Morhaimem. V blogu na stránkách Blizzardu  Pearce oznamuje svůj odchod a odráží tři desetiletí, které strávil budováním komunity Blizzardu. 

Přečtěte si  Star Wars Jedi: Fallen Order nabídne na PS4 Pro a Xbox One X 60FPS

Můj čas v Blizzardu zahrnuje celou mou profesní dráhu i můj život. Mám nespočet vzpomínek. Práce s nejlepšími vývojáři na světě na nejlepších franšízách na světě v něm vyniká. Ještě výraznější jsou mé vzpomínky na naše první BlizzCon, kde jsem si uvědomil zvláštní význam lidí a komunit, které se staly součástí našich zkušeností i zkušeností hráčů.”

Pearce neuvedl, zda má po odchodu z Blizzardu namířeno někam jinam, ale uvedl, že se chystá věnovat svým koníčkům.

V současné době je ve společnosti poslední z původních spoluzakladatelů a top Allen Adham, který ovšem v roce 2004 odešel, ale v roce 2016 se opět vrátil.

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut, který zažil zlatou éru gamingu, kdy dominoval skill a hry nebyly jen pro děcka, což se projevuje i na hodnocení dnešních her. Hraju na všem na čem se dá PC, PS4, Xbox One, Switch, mobil a občas i na nervy.

Další doporučené příspěvky
 
PlayStation bude mít na letošní výstavě For Games našlápnutou expozici

I letos se PlayStation představí na výstavě For Games v...