Kup nám pivo

Připravovaná střílečka GSC Game World nás jak se zdá všechny na řádnou dobu zaměstná.

V nedávném rozhovoru pro GamingBolt byl PR manažer GSC Game World PR Zakhari Bocharov dotázán právě na to, jak dlouhý bude Stalker 2? Bacharov sice neposkytl žádné konkrétní číslo, ale dal nám ve své odpovědi slušnou představu o tom, co můžeme očekávat.

I když se jen budete držet čistě příběhové linie, bude to dlouhá hra, ale jak Bacharov říká, když se zapojíte do průzkumu a veškerého volitelného vedlejšího obsahu, který hra nabízí, můžete v ní strávit „stovky hodin „, takže ji rozhodně pořádně prozkoumejte.

Je to velmi dlouhá hra, i když se rozhodnete sledovat pouze hlavní úkol,“ řekl Bacharov. Stovky hodin lze strávit, pokud chcete více prozkoumat prostředí a vedlejší úkoly.

Přečti si  Watch Dogs míří do kin. Scénář prý „roztrhá na kusy svět, ve kterém dnes žijeme“

Ve stejném rozhovoru Bacharov také řekl, že  STALKER 2  je exkluzivní pro next-gen, protože hru nebylo možné spustit na hardwaru předešlé generace. Interní dokument Microsoftu uvádí, že ji společnost bude mít exkluzivně po dobu 3 měsíců.

ASUS For Ludens Who Dare

STALKER 2  je ve vývoji pro Xbox Series X / S a PC. 

Sledujte Game Press na Google, abyste dostávali naše novinky a recenze do svých feedů a vše věděli hned.
ZDROJGamingBolt
Adam Jacik
Šéfredaktor a majitel webu, který se hernímu světu věnuje již od éry Commodore 64. Díky více než dvacetiletým zkušenostem a hlubokému zájmu o technologie dokáže spojovat historický kontext s moderními trendy a vést redakci směrem k odborné, kvalitní a důvěryhodné tvorbě. Ve volném čase se věnuje sledování kvalitní kinematografie, golfu, lyžování a sportovní střelbě, které pro něj představují vyvážený protipól dynamickému technologickému prostředí.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno