Ve hře Stalker 2 bude možnost rychlého cestování, ale hráči si nemohou vzít auto.

Zatímco Stalker 2: Heart Of Chernobyl bude mít mnohem větší svět než předchozí hra, hráči tentokrát nebudou mít k dispozici žádná vozidla, potvrdilo studio GSC Game World. Existuje proto dobrý důvod z pohledu tradice, který fanoušci série jistě pochopí.

PR manažer studia Zakhar Bocharov hovořil o otevřeném světě prostředí Stalker 2 a jeho jedinečných vlastnostech v novém rozhovoru s DTF. Zatímco Bocharov toho o projektu příliš neprozradil, tak potvrdil, že Heart Of Chernobyl nebude mít žádná vozidla ani jízdní sekvence.

Bocharov uvedl, že velikost mapy v Heart Of Chernobyl bude obrovská, více než 64 kilometrů čtverečních. Hráči však nemohou ovládat vozidla za účelem rychlého cestování, protože v zóně existuje mnoho nebezpečí a při jejím zkoumání se musíte pohybovat pomalu a opatrně. Svět Stalker je známý svými nestabilními anomáliemi, které se mohou náhodně objevit v nových oblastech. Používání automobilu za těchto podmínek není příliš moudrý krok. PR manažer dodal, že systém rychlého cestování bude hráčům ve hře Stalker 2 k dispozici, ale „neobvyklým způsobem“.

Přečti si  Patent společnosti Microsoft přichází s metodou ověřování fyzických kopií pro použití na čistě digitálních konzolích

Bocharov také uvedl, že během vývoje nebyly ze Stalkeru 2 vyjmuty žádné plánované funkce. Vozidla byla plánována pro první hru Stalker: Shadow of Chernobyl již v roce 2007, jen aby byla z různých důvodů před finálním vydáním ořezána. Obsah byl částečně obnoven ve verzi pro PC díky různým uživatelským módům.

Stalker 2: Heart Of Chernobyl bude jednou z největších her, jaké kdy na Ukrajině vznikl a na které pracuje více než 300 lidí.  Tato hra bude obsahovat plný anglický, ruský a ukrajinský dabing při vydání, takže je možné zvolit nativní dabing, který vám poskytne pohlcující zážitek.

Stalker 2: Heart Of Chernobyl vychází pro Xbox Series X / S a PC 28. dubna 2022. Verze hry pro PS5 dorazí až o nejméně tři měsíce později.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno