Jedna z nejkontroverznějších her minulého roku Star Wars: Battlefront 2 vstoupila nyní do předplacené služby společnosti EA.

Něco málo přes rok trvalo, než se Star Wars: Battlefront 2 od vývojářů z DICE dostalo do nabídky předplacené služby EA Access. Zatímco hra neměla při svém vydání na růžích ustláno, dalo se předpokládat, že se hra v této službě objeví mnohem dříve, avšak společnost EA společně s DICE provedli postupně řadu změn a úprav, které hru vylepšily.

Obě společnosti také pokračovali ve vydávání obsahu zdarma, což nakonec přispělo k tomu, že se z hry stal v celku slušný titul. Poslední aktualizace, která do hry přibyla minulý měsíc sebou přinesla zcela novou mapu na planetě Genosis a také nové hrdiny, kterými jsou Obi-Wan Kenobi  a Generál Grievous.

Přečti si  STALKER 2 bude „velmi dlouhou hrou“ nabízející obsah na „stovky hodin“

Navíc zvěsti hovoří o tom, že se v příštím roce hra dočká dalších hrdinů a obsahu. To je přinejmenším příjemná informace, především k ceně za kterou si hráči mohou EA Access na Xbox One a PC předplatit. Služba zatím bohužel stále není k dispozici na PlayStationu, kam se ani v dohledné době nechystá.

Star Wars: Battlefront 2 je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno