Včera jsme vás informovali o tom, že všechny Star Wars hry budou nyní vydávány pod jednotnou značkou Lucasfilm Games, což by mělo fanouškům usnadnit vyhledávání novinek o všech hrách ze světa Star Wars, jehož součástí je také Star Wars Jedi: Fallen Order z roku 2019.

A právě tato hra dnes obdržela bezplatnou aktualizaci, která je zaměřena na optimalizaci pro Xbox Series X/S a PlayStation 5. Podle příspěvku na blogu na webu EA není aktualizace určena pouze pro nové konzole, ale pro všechny hráče, kteří vlastní tuto hru. I když nejde o specifika aktualizace pro konzole poslední generace, tak je uvedeno, že aktualizace „zlepšuje výkon zpětné kompatibility“, příspěvek přesně rozebírá, jaké nové změny jsou u Series X / S a PS5.

Přečti si  SteelSeries odhaluje aplikaci Moments

Na Xbox Series S dostává hra malé zlepšení v oblasti počtu snímků za sekundu. Tato aktualizace vylepšuje hraní z 45 FPS na 60 FPS, ale bohužel nepřichází s žádnou změnou v rozlišení. Ta je k dispozici až u Series X, která nyní bude moci zobrazit hru s HDR v rozsahu 1080p až 1440p, když se hraje v režimu výkonu. V režimu bez výkonu u řady X se postprocesing zvýšil na 4K a má rozsah HDR od 1512p do 2160p.

Majitelé PlayStation5 nedostávají na výběr z režimů výkonu, místo toho dostanou stabilních 60 FPS a zvýšení rozlišení na 1440p. Kromě toho příspěvek uvádí: „Dynamické rozlišení bylo deaktivováno a hra se vykresluje při 1200p (oproti 810-1080p.)“

Star War Jedi: Fallen Order je nyní k dispozici na PC, PS4, PS4, Xbox One a XSX/S.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno