I když to trvalo několik let, tak se zdá, že společnosti EA se konečně podařilo vydat titul, který překonává veškerá očekávání.

Společnost Electonic Arts ve své finanční zprávě z aktuálního fiskálního roku uvedla, že Star Wars Jedi: Fallen Order již porazil očekávání, která společnost měla. V říjnu loňského roku, EA oznámila, že očekává prodeje v rozmezí 6 – 8 miliónů kopií do konce fiskálního roku. Tohoto úspěchu však hra dosáhla během třetího čtvrtletí aktuálního fiskálního roku, který končí 31. března 2020.

To znamená, že od svého vydání 15. listopadu do konce roku 2019,  Fallen Order překonalo původní očekávání, což je velmi působivé.

V důsledku toho společnost oznámila, že ve zbývající části fiskálního roku mění své očekávání ohledně  Star Wars Jedi: Fallen Order. EA uvedla, že nyní očekává, že hra dosáhne 10 milionů prodaných kopií do konce března, což by rozhodně bylo působivým milníkem.

Přečti si  Vývojáři Halo Infinite mají na toto léto řadu skvělých plánů

Je trochu ironické, že první hlavní titul EA pro jednoho hráče, který vyšel v posledních několika letech, dosáhl takového úspěchu a zlepšil firmě reputaci. EA bylo v posledních letech doslova posedlé modelem Live service a mikrotransakcemi, které fanoušci tolik kritizovali. Jak vidno dosáhnout úspěchu lze i jinak a opravdu stačí jen naslouchat hráčům.

Doufáme, že společnost se díky tomuto úspěchu vrátí k výrobě příběhových her pro jednoho hráče.

Star Wars Jedi: Fallen Order je nyní k dispozici na PC, PS4 a Xbox One.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno