Po některých předchozích spekulacích a únicích společnost EA potvrdila minulý měsíc, že Respawn Entertainment vydá svou fantastickou akční adventuru Star Wars Jedi: Fallen Order na PS5 a Xbox Series X / S.

Již dříve bylo uvedeno že vylepšená verze společně s bezplatným upgradem hry vyjde na next-gen konzole v průběhu tohoto roku. V době oznámení nebylo pro hru poskytnuto žádné datum vydání, ale nový vývoj naznačuje, že by to mohlo být ještě před letošními prázdninami.

Jak si všiml Xbox Era, řada brazilských maloobchodníků uvedla 26. červen jako datum vydání hry Star Wars Jedi: Fallen Order. Vzhledem k tomu, že Summer byl zmíněn jako spouštěcí okno pro nové generace této hry, zdá se to dostatečně pravděpodobné. Zajímavé však je, že Xbox Era uvádí, že řada německých a dánských maloobchodních webů uvedla 11. červen jako datum vydání, což by mohlo znamenat, že se možná v Brazílii spustí o něco později než v jiných regionech.

Přečti si  Únik databáze odhaluje, že Demon's Souls by mohlo dorazit na PS4, otázkou zůstává kdy hra vyjde i pro PC

Pokud je červen měsíc, kdy přichází nová generace Fallen Order, pak by mělo smysl, aby EA v blízké budoucnosti vydala oficiální oznámení o datu vydání. Zůstaňte naladěni na další aktualizace.

V současné době je  Star Wars Jedi: Fallen Order  k dispozici pro PS4, Xbox One a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno