Některé mimořádné události v titulu otevřeného světa zahrnují boj se Syndikáty, přepadení, záchranu civilistů z Impéria a další.

Mezi úkoly Syndikátu, minihrami a průzkumem se toho ve hře Star Wars Outlaws od Massive děje opravdu hodně. Každý z jejích měsíců a planet je velký, přičemž jen na přejezd Toshary je potřeba zhruba čtyři až pět minut jízdy speederem. Nebudou to ale jen prázdná místa, protože kreativní ředitel Julian Gerighty pro IGN uvedl spoustu dalšího rozptýlení.

Patří mezi ně emergentní události odehrávající se jak na straně planety, tak na oběžné dráze. „Každé dvě, tři minuty se bude něco dít, ať už to bude přepadení nebo zatčení nějakých civilistů Impériem či boj s nějakými zločineckými syndikáty. A je jen na vás, jestli se do toho chcete zapojit, nebo ne.“ Jedna z nich byla předvedena během odhalení gameplaye na Ubisoft Forward, kde Kay Vess zachraňuje loď Pyke před vesmírnými piráty.

Přečti si  DESKOVKA: Hra na hrdiny pro začátečníky, to je Critical: Svatyně

Samozřejmě existují obavy z rozrůstání hry, i když Massive prohlásil, že nechce, aby se Outlaws stali příliš velkými na to, aby je hráči mohli dokončit. Gerighty poznamenává, že s tím tým počítal od začátku. „Nechceme tedy, aby věci byly velké jen kvůli tomu, aby byly velké. Potřebujeme, aby to bylo zvládnuté, aby to bylo vždy zábavné a aby to vždy nabízelo různé aktivity.

Režisér hry Mathias Karlson dodává: „Jde o to, aby se velikost kalibrovala s obsahem. Když vidíte něco, co se vymyká šabloně, co z nějakého důvodu vyčnívá, a vy se tam jdete podívat, je tam co dělat, a to se opakuje dost často. [Dbáme také na to, aby] to úkoly, obsah hry na míru, využívaly tak, aby to nepůsobilo jako oddělený zážitek, ale aby to všechno bylo jedno.

Přečti si  Aktualizace systémového softwaru systému PS5 umožňuje pozvat hráče do Sessions pomocí URL odkazu

Mezi procházením regionů a plížením se zakázanými oblastmi bude mít hlavní hrdinka Kay Vess čas také na vysedávání v kantýnách, aby získal další informace. Zapojit se můžete také do karetní hry Sabacc, která je populární ve světě Star Wars. Ti, kdo se chtějí soustředit na hlavní příběh, tak samozřejmě mohou učinit – Massive již dříve potvrdil 25 až 30 hodin na dokončení.

Hra Star Wars Outlaws, která vychází 30. srpna, bude k dispozici pro PS5, Xbox řady X/S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno