Nadcházející hra Star Wars s otevřeným světem od Ubisoft Massive je blíže, než by si mnozí mohli myslet, protože Ubisoft plánuje vydání na začátek roku 2024. Alespoň to nyní uvádí Kotaku na základě informací pocházejících ze zdrojů obeznámených s plány Ubisoftu.

Ve své poslední finanční zprávě o příjmech francouzský vydavatel uvedl, že během příštího fiskálního roku plánuje vydat několik hlavních titulů, včetně Assassin’s Creed Mirage, Avatar: Frontiers of Pandora, Rainbow Six Mobile, Skull and Bones, The Crew Motorfest, The Division. Resurgence, XDefiant a „velký“ neohlášený titul. Jak nyní uvádí Kotaku, tato „velká hra“ je ve skutečnosti hrou Star Wars s otevřeným světem od Ubisoft Massive. Dále v článku od Kotaku je zmíněno, že titul Star Wars by mohl skončit vklouznutím do příštího fiskálního roku vydavatele (duben 2024–březen 2025), ale současný plán vydavatele je stanoven na začátek roku 2024.

Přečti si  World of Tank Blitz slaví desáté výročí s více než 180 milióny hráčů

Zprávy o tom, že Ubisoft Massive a Lucasfilm pracují na novém titulu Star Wars s otevřeným světem, se objevily v lednu 2021, když Lucasfilm Games oznámili, že titul vede bývalý přidružený kreativní ředitel divize Julian Gerighty. 

V prosinci loňského roku společnost Massive Entertainment odhalila, že již hledá herní testery , což naznačuje, že tým má již k dispozici hratelný produkt. Začátkem tohoto roku Ubisoft Massive uváděl novinky pro svůj projekt Star Wars, přičemž Gerighty na Twitteru řekl, že rok 2023 bude pro titul Star Wars v otevřeném světě „obrovský“.

Co myslíte, zvládne Ubisoft vydat svůj Star Wars titul na začátku roku 2024? Osobně si myslím, že ne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno