Vesmírná bojová střílečka ze světa Star Wars je nyní zcela zdarma prostřednictvím Epic Games Store a to až do 8. prosince. Fort Triumph a RPG in a Box jsou další dvě hry zdarma. 

Star Wars: Squadrons od Electronic Arts je nejnovější bezplatný titul na Epic Games Store. Je k dispozici od nynějška do 8. prosince. Vše, co potřebujete k vyzvednutí hry, je účet Epic Games a Epic Games Launcher, abyste ji mohli následně hrát.

Star Wars: Squadrons, vyvinutý Motive Studio, které pracuje na nové hře Iron Man, je vesmírný bojový titul s kampaní, která střídá Vanguard Squadron of the New Republic a Titan Squadron of the Galactic Empire. Obsahuje také režimy pro více hráčů, jako je Dogfight, kde o něj bojují dva týmy po pěti hráčích; a Fleet Battles, kde dva týmy bojují, aby zničily hlavní loď toho druhého.

Přečti si  God of War Ragnarok se prodalo 5.1 miliónu kopií, je to největší vydání PlayStationu v historii

Další podrobnosti o Star Wars: Squadrons najdete v naší recenzi zde. Další dvě hry, které budou zdarma na Epic Games Store 8. prosince, jsou Fort Triumph a RPG in a Box. První je strategický titul s bojem ve stylu XCOM, zatímco druhý je sada nástrojů pro vytváření voxelových her. 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno