„Tato hra je v zásadě hotová – právě teď je v režimu bug squashingu,“ říká zasvěcený informátor z Xboxu.

S akvizicí Microsoftu mateřské společnosti Bethesda ZeniMax, která je nyní oficiálně připravena, je k dispozici spousta exkluzivního obsahu pro každého, kdo má Xbox Game Pass. Bethesda má samozřejmě připraveno několik velkých her a největší z nich je pravděpodobně Starfield. Lidé se už nějakou dobu těší na sci-fi RPG a zdá se, že by mohlo dorazit dříve, než si mnozí mysleli.

Zasvěcený Xbox Rand al’Thor ve svém nedávném podcastu pro Xbox Two (prostřednictvím Pure Xbox ) uvedl, že Microsoft a Bethesda se v letošním roce snaží dostat Starfield mezi hráče na konci tohoto roku. Dodal, že vývoj hry je v podstatě hotový a Bethesda je v současné době v procesu leštění hry. Mezitím také uvedl, že  Starfield  bude bezpochyby exkluzivní pro konzole Xbox, což asi nikoho moc nepřekvapuje. Je to koneckonců vlastnictví společnosti Microsoft.

“Velmi spolehliví lidé mi řekli, že Starfield je 100% exkluzivní pro Xbox a bylo mi také řečeno, že Microsoft se snaží ze všech sil dostat tuto hru mezi hráče na letošní Vánoce.

To by znamenalo, že Starfield je aktuálně ve stejné vývojové fázi jako Halo: Infinite a bylo by velkým přínosem pro Game Pass a Xbox, kdyby obě hry byly na konec roku vydány.

Přečti si  Vault of Glass dorazí do Destiny 2 na konci května

Není to poprvé, co jsme slyšeli podobné zprávy o  Starfieldu. Samozřejmě vás budeme informovat o všech nových informacích, které budou k dispozici.

Starfield je nyní ve vývoji pro Xbox Series X / S a PC.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno