Po delším období pomalého vývoje Bethesda v posledních týdnech zvýšila tempo aktualizací pro Starfield a v květnu a červnu vydala dvě velké aktualizace pro toto sci-fi RPG, přičemž další obsah a aktualizace – včetně placeného rozšíření Shattered Space – jsou také na cestě.

Dá se však očekávat, že se Bethesda Game Studios bude držet takového tempa aktualizací i nadále?

V nedávném rozhovoru s YouTuberem MrMattyPlays ředitel Todd Howard prozradil, že studio plánuje druhý rok aktualizací také pro Starfield, ale uvedl, že kadence aktualizací se bude měnit.

Kadence věcí se bude lišit v závislosti na aktualizaci, kterou děláme, a na tom, kam se náš vývoj dostane,“ řekl. „Někdy budou kratší mezery, jindy větší mezery mezi většími aktualizacemi.

Přečti si  DESKOVKA: Hra na hrdiny pro začátečníky, to je Critical: Svatyně

Howard dodal, že ačkoli poslední aktualizace hry byly v květnu a červnu vydány v těsném sousedství, do další aktualizace bude pravděpodobně větší mezera, zatímco v příštím roce budou následovat delší mezery, přičemž studio v současnosti plánuje „velké bitvy“ pro druhý rok bezplatných aktualizací hry.

Dodal: „Po tomto roce bude pravděpodobně větší mezera, v příštím roce budou větší mezery, protože se podíváme na ty velké údery pro ‚rok 2‘, které plánujeme, a ujistíme se, že to snad dobře sdělíme publiku.

Kromě bezplatných aktualizací plán Bethesdy pro Starfield zahrnuje také placená rozšíření. Kromě chystaného Shattered Space, který údajně vyjde v září, se podle Howarda Bethesda Game Studios zaměřuje na roční rozšíření. Jak dlouho to bude trvat, se teprve uvidí, ale studio už plánuje minimálně druhé rozšíření, které vyjde příští rok.

Přečti si  EA Sports FC 25 představeno, vychází 27. září

Řekl bych, že víceméně ano,“ řekl Howard. „Jak dlouho to bude pokračovat, doufám, že hodně dlouho, ale plánujeme další po tomto, takže bude další.

Hra Starfield je k dispozici pro konzole Xbox řady X/S a PC. Hra překonala hranici 14 milionů hráčů za dobu své životnosti na všech platformách.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno