Raidy nebudou ve hře Anthem při jejím vydání v únoru, ale to neznamená, že by hardcore hráči neměli ve hře dostatečnou výzvu.

Anthem vychází v únoru, který se nezadržitelně blíží a tak EA společně s BioWare pořádají streamy, ve kterých fanouškům představují části své hry.

Tento týden vedoucí producent Mike Gamble, Ben Irving a režisér hry Jon Warner představili gameplay s Interceptor Javelin – Rogue equivalent a Stronghold dungeon.

Temple of the Scar (Chrám jizvy), velmi připomíná dungeony ve World of Warcraft nebo striky v Destiny. Skládá se z několika místností, kde týmy budou muset ničit skupiny nepřátel. Vývojáři však odložili své ovladače a vypnuli stream před finálním bossem, aby neochudili hráče o vlastní zážitek.

Na konci streamu také vývojáři odpověděli na několik otázek ohledně end-game obsahu a uvedli, že Strongholds bude podporovat matchmaking pro všechny hráče, aby ti, kteří nebudou hrát s partou kamarádů měli možnost grindovat kdykoliv se jim bude chtít.

Přečti si  Metro Exodus přichází na Xbox Series X / S a PS5 18. června

Tým také odhalil, že Raidy nebudou součástí hry při jejím spuštění. Nicméně Ben Irving tvrdí, že hráči budou mít dostatečné výzvy, jakmile dosáhnou na end-game aktivity, která uspokojí i hardcore hráče.

Anthem vychází na PC, PS4 a Xbox One 22. února 2019.

Sledujte hru Anthem Developer Livestream – Ft. Lead Producers Mike Gamble, Ben Irving & Game Director, Jon Warner. od uživatele anthemgame na adrese www.twitch.tv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno