Stream k Anthem představil nový Interceptor a dungeon gameplay
Domů » Hry » Novinky » Stream k Anthem představil nový Interceptor a dungeon gameplay

Stream k Anthem představil nový Interceptor a dungeon gameplay

21.12.2018
Publikoval:

Raidy nebudou ve hře Anthem při jejím vydání v únoru, ale to neznamená, že by hardcore hráči neměli ve hře dostatečnou výzvu.

Anthem vychází v únoru, který se nezadržitelně blíží a tak EA společně s BioWare pořádají streamy, ve kterých fanouškům představují části své hry.

Tento týden vedoucí producent Mike Gamble, Ben Irving a režisér hry Jon Warner představili gameplay s Interceptor Javelin – Rogue equivalent a Stronghold dungeon.

Temple of the Scar (Chrám jizvy), velmi připomíná dungeony ve World of Warcraft nebo striky v Destiny. Skládá se z několika místností, kde týmy budou muset ničit skupiny nepřátel. Vývojáři však odložili své ovladače a vypnuli stream před finálním bossem, aby neochudili hráče o vlastní zážitek.

Přečtěte si  Dell představuje nové notebooky XPS 15 a XPS 17

Na konci streamu také vývojáři odpověděli na několik otázek ohledně end-game obsahu a uvedli, že Strongholds bude podporovat matchmaking pro všechny hráče, aby ti, kteří nebudou hrát s partou kamarádů měli možnost grindovat kdykoliv se jim bude chtít.

Tým také odhalil, že Raidy nebudou součástí hry při jejím spuštění. Nicméně Ben Irving tvrdí, že hráči budou mít dostatečné výzvy, jakmile dosáhnou na end-game aktivity, která uspokojí i hardcore hráče.

Anthem vychází na PC, PS4 a Xbox One 22. února 2019.

Sledujte hru Anthem Developer Livestream – Ft. Lead Producers Mike Gamble, Ben Irving & Game Director, Jon Warner. od uživatele anthemgame na adrese www.twitch.tv

Adam Jacik

Hráč, fanoušek technologií a rychlých aut. Hraji téměř vše na čem se dá.

Další doporučené příspěvky
 
Dojmy z dema Marvel’s Iron Man VR

Vyskúšali sme si, aké je to byť jedným z najobľúbenejších...