Streamovací služba GeForce NOW přináší hráčům skvělý zážitek z hraní, nízkou latenci a grafiku s podporou ray tracingu na téměř kterémkoliv zařízení.

S rozšiřováním počtu registrovaných hráčů o miliony se také vyvíjí katalog her, které je možné téměř okamžitě ve službě spustit.

Ubisoft, Epic, Bungie a Bandai Namco a stovky dalších vydavatelů a vývojářů umožnili streamování svých her v rámci GeForce NOW. Získávají tak přístup k rostoucí základně hráčů PC her bez nutnosti dalšího vývoje.

Prodloužená zkušební doba GeForce NOW přinesla možnost vylepšit knihovnu herních titulů. I když někteří vývojáři a vydavatelé stále vyhodnocují jejich strategii pro cloudové hraní, většina z nich GeForce NOW velmi podporuje. Třicet ze čtyřiceti nejhranějších her na Steamu je již nyní možné streamovat v GeForce NOW. A probíhají práce na zpřístupnění více než 1 500 nových titulů ve službě.

Ubisoft s plnou podporou GeForce NOW

Řada AAA titulů od společnosti Ubisoft dostupných v rámci Uplay i jiných obchodů již jsou v GeForce NOW podporovány. Nově katalog titulů čítá kompletní série Assasin‘s Creed a Far Cry. Více her od Ubisoftu dorazí v průběhu následujících týdnů.

Ubisoft plně podporuje NVIDIA GeForce NOW s plným přístupem k našim PC hrám z Ubuisoft Store nebo jiných podporovaných obchodů,“ říká Chris Early, senior viceprezident pro partnerskou spolupráci ve společnosti Ubisoft. „Věříme, že jde o nejlepší technologii, která přináší stávajícím i novým hráčům na PC high-end zážitek s více volbami jak a kde si mohou své oblíbené hry užít.

Přečti si  Viper představuje nové SSD disky VP4300 PCIe Gen4 x4 M.2 2280 SSD

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege již patří mezi nepopulárnější tituly společnosti Ubisoft ve službě a patří mezi řadu známých titulů a sérií: Assassin’s CreedFar CryFor HonorTom Clancy’s Ghost ReconTom Clancy’s Rainbow SixTom Clancy’s The Division a Watch Dogs.

Vývoj knihovny GeForce NOW

S přípravami na komerční službu v červenci budou do konce května hry přidávány i odebírány.

Probíhá spolupráce s digitálními obchody, jejímž cílem je umožnit vydavatelům označit hry pro streamování v rámci GeForce NOW už při jejich vydání. Pomůžete to knihovnu rychleji rozšířit o nové tituly a také zajistit stabilní nabídku.

Mezi tím společnost NVIDIA usiluje o převedení co nejvyššího počtu her do GeForce NOW. O titulech, které platformu opustí se bude snažit dávat hráčům co nejvíce vědět. Hry od Warner Bros. Interactive Entertainment, XBOX Game Studios, Codemasters a Klei Entertainment budou ze služby odstraněny v pátek 24. dubna s nadějí, že se v budoucnosti vrátí.

Každý čtvrtek bude v rámci Game Ready na GeForce NOW probíhat pravidelné přidávání nových her i po větších dávkách v průběhu celého dubna a května.

Nejlepší hry na GeForce NOW

Stovky vydavatelů zpřístupnily své hry pro streamování na GeForce NOW. Patří mezi ně i nejpopulárnější hry z platformy Steam jako Destiny 2Counter-Strike: Global OffensiveHearts of Iron IVMount & Blade II: BannerlordRustWarframe Wolcen: Lords of Mayhem.

Přečti si  Nové zdroje EVOLVEO nejen pro herní sestavy

„Už teď vidíme, že většina našich stávajících hráčů využívá GeForce NOW ke stremování Destiny 2, aby jej mohli hrát kdykoliv a kdekoliv se svými přáteli,“ říká Gary Clay, ředitel produktového managementu v Bungie. „Destiny 2 je nyní free to play a nás těší, že takto ve spolupráci se společností NVIDIA můžeme přivítat ještě více hráčů do naší rostoucí komunity Strážců. I ty, kteří dříve nedosáhli na minimální požadavky na výkon.“

Většina vydavatelů vidí v GeForce NOW cestu, jak oslovit nové hráče. A ti stávající získají možnost užívat si své oblíbené hry na dalších platformách.

Vidíme nárůst hráčů od Dark Souls III po Tekken 7 a můžeme to připsat GeForce NOW hráčům,“ říká Katsuhiro Harada, exekutivní producent v Bandai Namco. „Služba je skvělou příležitostí jak se noví hráči dostanou k našim nadcházejícím hrám a ti stávající si je nadále budou moci vychutnávat.“

GeForce NOW se bude na platformu nadále snažit přinést to nejlepší z PC her. Už nyní je k dispozici široký výběr od skvělých vývojářů a postupem času budou i další sdílet vize, jak rozšířit komunitu PC hráčů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno