19. 5. 2020 v 18:00 dojde k oficiálnímu oznámení kolekce her Mafia: Trilogy. Ani toto oznámení se ale nevyhnulo předčasnému úniku informací.

Již včera se na Australském PlayStation Storu objevila trilogie zalistovaná v katalogu. Z těchto informací víme, že cena za celý komplet byla nastavena na 99,95 australských dolarů (asi 1700,- Kč), u druhého a třetího dílu byla uvedena cena 49,95 australských dolarů za díl. Naopak cenovka za remasterovanou jedničku v nabídce chyběla. Z uvedeného data vydání by se dalo usuzovat, že remake první Mafie vyjde 28. 8.

Velmi zajímavým únikem je také 12ti minutový gameplay z PlayStation 4 Pro verze Mafia II Definitive Edition. Z videa si můžete udělat obrázek o tom, jak bude finální verze dvojky vypadat.

Přečti si  Activision si v příštích dvou letech najme 2 000 vývojářů, protože si klade za cíl ztrojnásobit velikost franšízového týmu

U třetího dílu se asi žádného zásadního překvapení nedočkáme. Nepředpokládá se, že by doznal nějakého grafického vylepšení či jiného zásahu do hry jako takové. Očekáváme však, že se bude jednat o kompletní edici se všemi DLC. Na Mafia III: Definitive Edition se vás pokusí nalákat “uniklý” oficiální trailer.

Nezapomeňte v podvečerních hodinách sledovat Game Press, kde najdete to nejdůležitější z oficiálního oznámení Mafia: Trilogy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno