Pokud se vás někdo zeptá, co se vám vybaví při pomyšlení na obří zábavní park, pravděpodobně vás napadne Disney Land. Tuto skutečnost se nyní snaží změnit Nintendo, jehož obří park se již dokončuje a své brány otevře již na začátku příštího roku.

Celý komplex se nachází v přístavním městě Osaka, třetím největším místě Japonska, které leží na ostrově Honšú. Že se na parku nešetřilo poznáte už z prvních fotografií, které Nintendo zveřejnilo na svých sociálních sítích.

https://www.youtube.com/watch?v=i4Nc9au7FjY&feature=emb_title

Jednou z  hlavních atrakcí má být Mario Kart: Koopa’s Circuit, který kombinuje reálné atrakce s rozšířenou realitou pomocí brýlí, které dostanete při usednutí do speciální motokáry. S vozítkem se dostanete pod vodní hladinu, do strašidelného hradu, na duhový most a další bláznivá místa, které můžete znát ze všech možných her od společnosti Nintendo. Návštěvníci ale nebudou jen pohodlně sedět a mrkat kolem sebe. Připraveny jsou pro ně všemožné výzvy, sbírání power-upů a dalších herních předmětů. Pokud se budou během jízdy “hráči” flákat, může jejich jízda předčasně skončit.

Přečti si  Far Cry 6, Rainbow Six Quarantine a The Division Heartland vyjdou před 31. březnem 2022

Brány Super Nintendo World se otevírají již 4. února 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno