Z pohledu společnosti Sony „ne tak tajné“ first-party studio San Diego pracuje na stávajících franšízách.

Zdá se, že dřívější podporující studio Sony v San Diegu, Visual Arts, pracuje na „rozšíření“ stávajících IP společnosti Sony. Přinejmenším to jde poznat poznat na LinkedIn profilu bývalého vedoucího studia a hlavního ředitele vizuálu Michaela Mumbauera.

Podle jeho profilu budoval Mumbauer zcela nový akční a dobrodružný tým, který jak se zdá, přímo souvisí s franšízou Uncharted, i když v tomto okamžiku se jedná o spekulace.

„Jeho posledním úspěchem je vybudování zcela nového, hvězdného vývojového týmu AAA Action / Adventure pro Playstation, “ uvádí profil Mumbauera . ” Tento tým se sídlem v San Diegu a využívající patentovanou technologii enginu byl sestaven, aby rozšířil stávající franšízy a vytvořil zcela nové příběhy pro další generaci hráčů .”

Společnost Sony oficiálně nezmínila existenci studia jako vývojáře první strany a jeho práci na stávajících IP společnosti, ale již v roce 2018 potvrdila bývalá vedoucí akvizice talentů společnosti Sony, Fiona Cherbak, že “Visual Arts” hledá herního animátora.

„Jste zkušený technický herní animátor se zálibou ve vysoce kvalitních akčních / dobrodružných hrách z pohledu třetí osoby?“, Tweetovala. „PlayStation Visual Arts má nový tým pro vývoj her ve spolupráci s významným studiem Sony.

Na základě informací, které jsou k dispozici, a věcí, které jsme slyšeli, se zdá věrohodné, že „tajné“ studio Sony v San Diegu od Sony rozšiřuje franšízu Uncharted, ale stejně jako u všech spekulací, je třeba brát i tuto informaci s dostatečnou rezervou.

Přečti si  Sony si nechalo patentovat „Like Button“

Chtěli byste na PS5 dostat Uncharted prequel nebo spin-off? Já rozhodně ano! A nezlobil bych se ani za remake Uncharted The Golden Abyss.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno