Nejnovější crossover Call of Duty má přinést ikonického Terminátora do Vanguard a Warzone společně se sezónou 4 Reloaded.

Chystaný crossover Vanguard & Warzone představí hráčům Terminátora poté, co tým Call of Duty škádlil spolupráci na akčním filmu, který dorazí v sezóně 4 Reloaded.

Tým Call of Duty za posledních několik let vytáhl několik působivých crossoverů, včetně spolupráce Godzilla vs Kong. Do Warzone a Cold War v roce 2021 také přivedli hvězdy akčních filmů Ramba a Johna McClanea.

Superhvězdou akčních filmů, která se má připojit k obsazení Vanguard a Warzone Season 4 s aktualizací uprostřed sezóny, není nikdo jiný než ikonický Terminátor. Upoutávka vydaná před aktualizací Vanguard a Warzone Season 4 22. června vrhla světlo na nadcházející crossover.

Vanguard a Warzone Season 4 se nazývá Mercenaries of Fortune a zahrnuje loupeže vzácných odměn, jako je zlato a hotovost. Zlato však nebude jediným vzácným kovem, který se objeví ve 4. sezóně, protože byla odhalena upoutávka zobrazující Skynet Mimetic Polyalloy.

Přečti si  DMZ Call of Duty: Modern Warfare 2 údajně není free-to-play a vyjde později

Pokud zmínka o Skynetu nebyla dostatečně jasným ukazatelem nadcházejícího crossoveru, Twitter Call of Duty také použil frázi „they’ll be back (oni se vrátí)“, aby narážel na „I’ll be back“, které je synonymem pro franšízu Terminator.

Pro ty, kteří neznají filmy o Terminátorovi, je Skynet AI, která slouží jako antagonista franšízy. Mezitím je Mimetic Polyalloy umělá sloučenina tekutého kovu, která se objevuje v celé franšíze.

Podle blogu Season 4 Battle Pass mohou hráči očekávat, že balíčky Tracer Pack: T-800 Limited Time Bundle a Tracer Pack: T-1000 Limited Time Bundle dorazí v sezóně 4 Reloaded.

Jakmile vyjdou najevo nové informace týkající se přesného obsahu balíčků, budeme vás informovat.

Call of Duty: Vanguard a Warzone jsou nyní k dispozici pro PC a konzole.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno