Zatímco Dying Light 2 nemá zatím termín vydání, Techland hjovoří o přidání Ray Tracing do hry a zintenzivnění temných zón.

Ve zprávě společnosti DSOGaming Techland sdílí více útržků o Ray Tracing v Dying Light 2 a zintenzivnění temných zón ve hře.

“Díky této technologii vypadají naše stíny za slunečného počasí tak, jak by skutečně vypadaly (mimo jiné proto, že berou v úvahu velikost slunce na obloze),” říká Tomasz Szatkowski, vizualizační ředitel Techland.“Efekty okolní okluze získaly prostorovou stabilitu a již netrpěly kompromisy vázanými na specifika účinků ovlivňujících prostor na obrazovce (fungují pouze na tom, co je vidět na obrazovce. Podlaha pod stolem jako taková neovlivňuje zobrazený obrázek.” když se podíváme dolů na stolní desku). “

Pro ty, kteří stále netuší, k čemu je ray tracing dobrý, tak vězte, že sledování paprsků umožňuje přidávat realističtější osvětlení ve hrách a sledovat, jak světlo cestuje z jednoho objektu k druhému. Kromě toho, že jse ray tracink nyní k dispozici na PC, tak toto sledování paprsků bude k dispozici také na konzolích PlayStation 5 a Xbox Series X. Pokud jde o sledování paprsků, Szatkowski říká, že tým díky vylepšenému osvětlení zlepší intenzitu temných zón.

Přečti si  Recenze: HyperX SoloCast - Cenově dostupný herní mikrofon

„ Dying Light 2 je největší hra, kterou jsme vytvořili pomocí našeho vlastního C-Enginu,“ pokračuje Szatkowski. „Je pro nás velmi důležité dosáhnout našich ambicí, pokud jde o grafiku, a proto se jedná o první produkci Techland, která podporuje ray tracing.  Implementujeme jej ve spolupráci s Nvidia [na PC] a využíváme nejnovější technologie v této oblasti”. 

Dying Light mělo původně vyjít letos na jaře, ale hra byla zpožděna a zatím nemá stanoven nový termín vydání. Věříme však, že i přes všechny aktuální potíže hra vyjde v roce 2020.

7 KOMENTÁŘE

  1. Pavlík Nepovím hele mel jsem druhy pc sestaveny na rtx 2060 a ver ze i na low jde krasne videt RT 🙂 i na rtx 2060 sis to uzil a ps5 bude na urovni typuju tak RTX 2070 super…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno