Konzole příští generace, známé jako Project Scarlett a PS5 by se měly na trhu objevit nejpozději do konce příštího roku a řada studií již pracuje na titulech a podpoře právě pro tuto další generaci, ne však Techland.

Techland během E3 sdílel během konference Microsoftu a Square Enix nový trailer a nové informace k nadcházejícímu druhému dílu Dying Light, na kterém aktuálně pracují. Za zavřenými dveřmi vývojáři potvrdili redaktorům serveru Dualshockers, že Dying Light 2 budou podporovat roky, podobně jako tomu bylo u prvního dílu.

Hra je vyvíjena primárně pro PC, PS4 a Xbox One a i když vyjde ve stejný rok jako konzole nové generace, tak se vývojáři v Techlandu zaměřují právě na stávající generaci. Kornel Jaskuly uvedl také proč.

Přečti si  Společnost Microsoft údajně nakoupila reklamní prostor pro Starfield na tento rok, říká zasvěcenec

Existuje mnoho konzolí současné generace a domníváme se, že tyto budou stále potřebovat podporu. Hráči budou stále používat konzole současné generace, i když na trh přijdou zcela nové konzole, takže trh bude stejně velký jako teď. Nebude méně hráčů.” 

Techland však připouští, že podporu novým konzolím přidá až po jejich vydání a to i přesto, že se o nových konzolích hovoří jako o zpětně kompatibilních.

Dying Light 2 vychází na PC, PS4 a Xbox One na jaře 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno