I když zatím není Anthem zcela oficiálně vydán a je zatím až do 22. února k dispozici pouze pro majitelé Origin Premier a EA Access, tak je třeba říci, že se technický stav hry od bety kdovíjak nezlepšil.

Co se serverů týče, tak zde došlo ke zlepšení a od bety vás hra vcelku spolehlivě napojuje a to i do samotných misí. Bohužel i nyní se však stává, že vás tu a tam server kopne a vy se do mise musíte opětovně napojit, což vám může přinést další nepříjemné potíže v podobě zabugování následných misí. Zejména k takovému problému dochází u mise nazvané Old Friends, která má za následek následné znepřístupnění Tomb of the Legionnaires.

Přečti si  Na louce - Příroda je skutečně ráj...

I nadále se hráči musí potýkat s výpadky zvuku, kdy nezbývá, než celou hru restartovat a těšit se na další čas strávený u načítání hry. To se totiž od bety také nezměnilo a stále tak máte dostatek času na okolní aktivity.

Za hráče nezbývá než si přát, aby BioWare připravoval obří Day One patch, který by mohl řadu potíží opravit, protože se jinak jedná o vcelku zajímavý svět s řadou zajímavých postav, které spolu nejen ve Fort Tarsis soupeří.

Anthem oficiálně vychází 22. února na PC, PS4 a Xbox One.

2 KOMENTÁŘE

  1. Nevím, proč autor nemluví pravdu. Hra samozřejmě oficiálně vyšla a má spoustu problémů, včetně bugů a výpadků. Obsah hry je nedodělaný a hra má zásadní problém. Prozatimní recenze vyznívají naprosto všechny negativně a hrozí EA další katastrofou. Patch samozřejmě přijde, ale zásadní obsahové problémy hry a neskutečně otravné neustálé nahrávání. Zatím je Anthem obrovské zklamání a článek tady je spíše propagandistickou slátaninou.

  2. komentář přišel až tři dny po napsání příspěvku, kdy již do hry byl vydán day one patch, který hru ještě více rozbil.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno