Nacon se snaží „vytěžit maximum z technologie nejnovějších konzolí“ a maximalizovat „celkovou kvalitu hry“.

Test Drive Unlimited Solar Crown od Naconu byl odložen na rok 2023. Původně měla závodní hra vyjít 22. září, ovšem nyní bude vydána v průběhu roku 2023 (přesnější termín bohužel není znám). Vydavatel také potvrdil, že byly zrušeny verze pro PS4 a Xbox One. Cílem vývojářů a vydavatele je „vytěžit maximum z technologie nejnovějších konzolí“ a maximalizovat „celkovou kvalitu hry“ (bohužel nevíme, co to znamená pro Switch verzi hry).

Rovněž byly poskytnuty nové podrobnosti o dvou hlavních frakcích ostrova Hong Kong, Streets a Sharps. Každý z nich má své vlastní sídlo, první sídlí ve staré budově a má spíše podzemní atmosféru, zatímco druhý zabírá nejvyšší patro luxusní budovy v západní čtvrti a ztělesňuje sofistikované prostředí. Podívejte se na ně na obrázcích níže.

Spolu s „veřejnými oblastmi“, ke kterým mají přístup všichni hráči bez ohledu na příslušnost, jsou VIP oblasti určeny členům klanu, kteří „prokázali svou věrnost“. Zde se budete účastnit schůzek a misí proti nepřátelské frakci.

Přečti si  NieR:Automata The End of YoRHa Edition přichází na Nintendo Switch

Nacon také odhalil, že pracuje na plánu uzavřené betaverze, kde bude shromažďovat zpětnou vazbu od hráčů, aby hru dále vylepšil. Zůstaňte naladěni na další podrobnosti o prvním kole testů, systémových požadavcích a dalším.

Test Drive Unlimited Solar Crown je nyní ve vývoji pro PC, PS5, XSX/S.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno